USŁUGI PRODUKTY PRZETARGI KONTAKT

napisz do nas

Już teraz możesz wykonać pierwszy krok do wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych w swojej firmie. Skontaktuj się z nami, pomożemy ci odkryć obszary które można jeszcze bardziej usprawnić.

imię *
e-mail
telefon *
pytanie
 

dane kontaktowe


E X E L I O Npomoc techniczna

Gdy inżynier z działu pomocy technicznej poprosi o uruchomienie pomocy zdalnej na twoim komputerze, kliknij na poniższy przycisk, który umożliwi uruchomienie programu udostępniajacego pulpit, następnie przekaż 6-cyfrowy kod i postępuj zgodnie ze wskazówkami...


ExelionSupport - Session
Copyright © EXELION


Tytuł projektu: Prace badawczo-rozwojowe mające na celu opracowanie automatycznej usługi inwentaryzacji terenu.
Cel projektu:Celem projektu jest nawiązanie współpracy z sektorem naukowo-badawczym poprzez realizację usług proinnowacyjnych świadczonych przez jednostki naukowe.W wyniku współpracy nastąpi realizacja prac B+R mających na celu opracowanie nowej usługi Exelion polegającej na automatyzacji inwentaryzacji terenu za pomocą drona w oparciu o zastosowanie mobilnego systemu GIS i pozyskiwanie danych. W efekcie prac powstanie i zostanie wdrożona na rynek krajowy nowa usługa, która znacząco poprawi dostęp klientów do informacji i danych. Zaspokojone zostaną potrzeby przedsiębiorstwa tj. dywersyfikacji usług o nową usługę opartą o nowe cechy i funkcjonalności automatycznego:tworzenia trasy przelotu i sterowanie dronem za pomocą programu sterującego i współrzędnych GPS działek pobranych z geoportali detekcję, reagowanie i omijanie przeszkód podczas trasy przelotu,dostosowanie trasy przelotu i ustawień kamery w oparciu o wytyczne związane z terenem,weryfikację nagrania przelotu drona.
Wartość projektu: 491 139,00; wkład funduszy europejskich: 339 405,00 zł
Beneficjent: Wojciech Mucha - Exelion